Page 12 - Iowa Central Commencement Program 2020
P. 12

Associate of Applied Science Degree




                                                   Dental Hygiene


        Megan E. Biggins ..........................................Webster City  Jessica L. Govern ...................................................Ledyard  Rachel L. Nemechek .................................. Hillsboro, MO
        Mariah L. Clairmont ........................................Fort Dodge  Ashley J. Grainger ..............................................Humboldt  Maegan Rae Nicholson .......................................Williams
        Megan S. Drenkhahn ............................................Sac City  Kaylor E. Jacobs .......................................Blue Earth, MN  Maci L. Pickering .............................................Eagle Grove
        Nadilee K. Eiklenborg ........................................Hampton  Hannah M. Johanson ....................................Elmore, MN  Megan Michelle Joy Polly ...........................Sioux Center
        Taylor A. Gibson ...............................................Fort Dodge  Chelsey A. Kloft ................................................Maquoketa  Sarah J. Schmidt .................................................Schleswig

                                                  Diesel Technology


        Michael E. Angstrom .......................................... Stratford  David P. Graeve ....................................................Audubon  Lincoln H. Miller .......................................................Vincent
        Mason C. Bauer .................................................... Stratford  Terrance Lee Gray ..................................................Denison  Colton Wayne Mitties ............................North Bend, NE
        Cade C. Bianchi ............................................Lakeville, MN  Charles M. Gunn ..................................................Jefferson  Samuel J. Naberhaus .........................................Jefferson
        Adam M. Brown ...................................................Pomeroy  Tanner J. Hardman ............................................. Wall Lake  Trayton S. Oberreuter ...................................Battle Creek
        David A. Brown.....................................................Pomeroy  Maxwell Helbling .................................................... Granger  Stephen J. Paxton ....................................................Eldora
        Colin D. Cuthrell ...........................................................Early  Ryan James Hill ..................................................Schleswig  Colton R. Schiphoff .................................................Hartley
        Jesse D. Ely .....................................................Webster City  Shane M. Hoover ..............................................Fort Dodge  Cauy D. Thomas .........................................Correctionville
        Dustin A. Finck ...................................................Greenfield  Blake R. Johnson ..........................................Webster City  Noah D. Timmons ............................................... Stratford
        Thomas N. Gannon ................................................Rippey  Nathan E. Kastler ...............................................Woolstock  James E. VanGorp ....................................................... Pella
        Kaiden M. Gosselink ..............................................Grinnell  Jo Ana Loera ................................................................Galva  Kyle J. Watne .........................................................Belmond

                                      Electrical Mechanical Technician


                                              Cameron M. Wilson .........................................Fort Dodge

                                              Electrical Technologies

        Dalton L. Arnold ........................................................Bagley  Kyler McDermott ............................................................ Oto  Nathan C. Thoms .............................................Camanche
        Victor Cruz ........................................................ Storm Lake  Vaughn L. Nabholz....................................Independence  Evan M. Viken ...................................................Fort Dodge
        Zachary J. Harris ........................................................Lehigh  Isaac R. Peebler ........................................................Dayton  Reed R. Vondrak ................................................Lake View
        Luke B. Jones ...........................................................Lamoni  Cole N. Savery ..................................................Fort Dodge  Eric J. Wieser ............................................................Atlantic
        Ethan J. Li ..........................................................Fort Dodge  Andrew M. Soma .................................................Belmond  Ty A. Wyatt.........................................................Fort Dodge


                                        Emergency Medical Paramedic

        Tyler J. Berg .........................................................Woolstock  Caroline K. Hippen .......................................Webster City  Owen Spencer ...........................................................Eldora
        Jamie L. Campbell ..........................................Fort Dodge  Anna M. Penning .....................................................Algona  Chad W. Trunnell ..............................................Fort Dodge
   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17