Page 18 - Iowa Central Commencement Program 2020
P. 18

Associate of Arts Degree




        Ahmed M. Abdalla ..............................................Iowa City  Kristopher T. Brown ........................................Atmore, AL  Donotus L. Davis ......................................... Lynwood, CA
        Tanarious T. Achan ......................................Lafayette, LA  Lucas M. Brown ........................................................Manilla  Melissa A. Davis .................................................Monticello
        Vanessa J. Alarcon ...............................................Audubon  Martin J. Brown .....................................Michigan City, IN  Matheus De Sena Barbosa ........Rio De Janeiro, Brazil
        Sara R. Albright ................................................Fort Dodge  Richard A. Brown III .............................West Orange, NJ  Lyndsey M. Deitering ...........................................Bancroft
        Karhyn Mae Alcantara ................................................Otho  Roswell R. Brown .................................................Waterloo  Avery L. Demmons ..............................Queen Creek, AZ
        Leah A. Aljets ........................................................Pomeroy  Morgan Brunt ....................................................Fort Dodge  Nyadholi C. Deng ............................................Des Moines
        Adam Allen ........................................................Copley, OH  Brooklyn M. Burgher ...............................................Grimes  Maria J. Diaz Lopez ..................Aguascalientes, Mexico
        Saleh H. Almatar ...............................Qatif, Saudi Arabia  Marquis C. Burks ...............................................Chicago, IL  Monika R. Dike ..................................................Fort Dodge
        Payton V. Andersen ............................................Indianola  Emily Burmeister .............................................Duncombe  Jamie L. Dirks ...................................................Fort Dodge
        Alecia C. Anderson .........................................Dakota City  Marcelo L. Busch Ataide .....Sao Centano Do Sul, Brazil  Alex D. Dischler ................................................Fort Dodge
        Hailey E. Anderson ..........................................Fort Dodge  Lilian J. Busienei ............................................Durham, NC  Eugene Dixon.............................................. Montrose, MN
        Madison K. Anderson ............................................Vincent  Paige M. Butterbrodt ...............................................Tipton  Nicholas C. Doage .............................................Normal, IL
        Russell A. Anderson ............................................Coralville  Julie K. Byerly .......................................................Jefferson  Drake W. Dodson ..............................................Camanche
        Nicholas D. Anderson-Vine .....Umina Beach, Australia  Arthur A. Calandre ...............Villeneuve D’ascq, France  Dakota A. Doocy ...................................................... Aurelia
        Emilie Andrin ....................................................Fort Dodge  Juan P. Calderon Ramirez ....................... Council Bluffs  Ryan M. Doran ...........................................................Harlan
        Katerine C. Ardon-Zeron .............................. Storm Lake  Isaiah J. Calhoun .......................................... Barnegat, NJ  Jose Dos Reis Pereira Neto .....Angra Dos Reis, Brazil
        Seth C. Askvig ................................................Webster City  Aldrieas J. Campbell ......................................Des Moines  Dylan M. Douglas.................................................Knoxville
        Kenry Atubel...............................................Kissimmee, FL  Anna M. Canning .............................................Fort Dodge  Katie S. Douglas ...............................................Fort Dodge
        Sebastian Avalos ...................................................Osceola  Jessica L. Canny ..............................................Des Moines  Ryan P. Dudley ..........................................Anchorage, AK
        Graceann J. Bach ................................. West Des Moines  McKenzie J. Capesius ......................................... La Motte  David J. Dunlap .............................................Glendale, WI
        Andrew M. Bacha .....................................................Algona  Terrell L. Carey ................................................Madison, WI  Lars G. Elsbernd ..............................................Des Moines
        Sarah L. Bachman ...........................................Fort Dodge  Olivia K. Carlson ...............................................Fort Dodge  Alexander C. England ........................................Iowa Falls
        Nicole M. Bair ....................................................Fort Dodge  Samantha L. Carroll ................................................Clinton  Bryce Erickson ...............................................................Thor
        Kyle T. Baird.......................................................Duncombe  Cassidy Carstens .......................................................Paton  Connor D. Erps .........................................................Grimes
        Martin P. Baker ......................................................Brighton  Brandt C. Casey ............................................Glendale, AZ  Brienna Lynn Evans ........................................Fort Dodge
        Mikal G. Baker .................................................Grayson, GA  Chiara Alyanna N. Catigbe ............................Fort Dodge  Aaron T. Fahey .............................River Heads, Australia
        Michael L. Balla .....................................................Harcourt  Jacob J. Cato ........................................................Miami, FL  Mariah E. Fails ......................................................Lake Mills
        Jarran C. Barber .........................................Saint Ann, MO  Sophia A. Cave ..................................Cottage Grove, MN  Anthony J. Federico ..................................... Grayslake, IL
        Raegan H. Barrett ........................................Rockwell City  Nahimana Cecille............................................Des Moines  Caden Fenchel ................................................................Hull
        Monise M. Barronette ............Westmoreland, Jamaica  Haven J. Chase ...............................................................Alta  Amaya A. Finley ............................................Stockton, CA
        Zoe E. Beals ...................................................Marshalltown  Brittani N. Cheeseman ...................... West Des Moines  Brayden K. Fishel...................................................Fairfield
        Nicholas Mark Becker .........................................Waterloo  Winrose Chesang ....................................................... Ames  Cidney J. Flaten....................................................Belmond
        Hannah M. Beecher........................................Eagle Grove  Lul G. Chuol ...........................................Coon Rapids, MN  Vincent L. Fletcher .................................Port Neches, TX
        Gustavo A. Benavides Nomura...................Fort Dodge  K’Breonna M. Collins .......................................Davenport  Jasmine D. Flowerday .................................Webster City
        Thomas W. Bennett ........................................Fort Dodge  Sacha A. Colomban ............................. Briancon, France  Maxx E. Flumerfelt .........................................Eagle Grove
        Eve M. Berg .........................................................Bettendorf  Sydney Marie Colshan ..........................................Manson  Christian A. Ford ............................................. Atlanta, GA
        Joseph P. Berke ...................................................Iowa Falls  Dyashia M. Colvin ......................................Rock Island, IL  Jade A. Ford ................................................Rock Island, IL
        Caleb J. Betten .....................................................Pomeroy  Joel B. Conard ........................................................ Newton  Jordan M. Foust ................................................Cedar Falls
        Taylor R. Bienemann .............................................Waverly  Maegan V. Connor ..............................................Dallas, TX  Christopher B. Fowles .............................................. Ames
        Lamont J. Bishop ..........................................Markham, IL  Jessica M. Cook .........................................Missouri Valley  Stacey A. Fox .............................................................Madrid
        Eddie M. Blackwell ........................................ Wheaton, IL  Kyle J. Coomer .........................................................De Witt  Salvador Fregoso-Reyes .......................................Clarion
        Branden Blakemore ............................................Dubuque  Mahasin A. Cox .................................................Fort Dodge  Elijah J. Freking .......................................................Le Mars
        DeRenzo G. Blanks ................................Wright City, MO  Mykedra K. Craig ........................................Rock Island, IL  Ian J. Friesth ........................................................Humboldt
        Chase R. Blasi ..................................................Eagle Grove  Ashlyn S. Craven ............................................State Center  Austin W. Fritz ........................................................Manson
        Tiffany S. Blunk ........................................................Gowrie  Darius A. Crawley .............................................Fort Dodge  Zachary C. Frye ............................................................Dows
        Jarrett W. Blunt ...................................................Ottumwa  Brenna RaeAnn Crinigan ...........................Cedar Rapids  Jose E. Fuentes ...............................................Des Moines
        Jordan W. Boekelman .............................................Lakota  Dominick J. Crivaro ............................. West Des Moines  Breonna M. Fullard ..............................................Tracy, CA
        Torre R. Boland ........................................Saint Louis, MO  Daniel A. Crooks ..................................... West Burlington  Luis Alberto Garcia-Antonio ................................Badger
        Brooklin Elizabeth Border .............................Fort Dodge  Justice L. Crooks ..............................................Fort Dodge  Yennifer Garcia-Ramos ................................. Storm Lake
        Nickolas J. Borgman ...........................Platte Center, NE  DaQuan M. Cross ................................................Aurora, IL  Mauro D. Garretano.....................Montevideo, Uruguay
        Ja’quez K. Bostic ........................................ Columbia, SC  Mardaeja L. Cross ...........................................Rockford, IL  Alexis C. Gatewood ........................................Eagle Grove
        Yasmine T. Bourommavong ........................ Storm Lake  Emily Sarah Crowley .........................................Humboldt  Keni J. Geis ........................................................Duncombe
        Ashley C. Bouwens .........................................Lincoln, NE  Levi A. Culp .................................................................Harlan  Grace Lucile Geisler ..............................................Churdan
        Shane R. Braunschweig .......................................Laurens  Anni E. Cummings ...................................Watertown, SD  Phillipos Georgiou .............Christchurch, New Zealand
        Deala Jamaye Brown ....................................Des Moines  Nathan D. Curtis ..........................................Rockwell City  Hunter J. Gerhardt.............................................Clear Lake
        Eugene D. Brown ............................Stone Mountain, GA  Trevor D. Darling .......................................................Wesley  Chance J. Gibbons .................................................Ankeny
   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23