Page 20 - Iowa Central Commencement Program 2020
P. 20

Associate of Arts Degree




        Owen P. Newton ............................................Gilmore City  Quran Ali Rozier ........................................Shelby Twp, MI  Daequan M. Travis .............................................Normal, IL
        Daniel A. Nordquist.................................................Panora  Collin J. Runyan ......................................................Ankeny  Mackenzie S. Trinkle ..................................................Union
        Natalie S. Nordstrom......................................Fort Dodge  Mercedes S. Rury .........................................Cuba City, WI  Madison J. Trinkle ......................................................Union
        Jenna A. Nowell ................................................Burlington  Brock M. Sailer ....................................................Urbandale  Brandon M. Tukes ...........................................Des Moines
        Nyiramwami Nyamboneka ..............................Iowa City  Fernando Salazar Acra ........................ Metepec, Mexico  Leon R. Urias ....................................................Des Moines
        Andrew J. Oberg.................................................Sioux City  Alexander L. Sanck ......................................................Clare  Florance Uwajeneza ................................Saint Paul, MN
        Elycia G. Obrecht ..........................................Webster City  Katelyn D. Sander ........................................Rockwell City  William E. Valentin ................................Forest Lake, MN
        Darlynn M. Okinaka .................................................Hilo, HI  Gareth J. Sanders Crook ....Harwich, United Kingdom  Dorothy Vang ................................................... Storm Lake
        Clayton W. Ollendieck .............................................Cresco  Maritza Santana-Bass ...................................Fort Dodge  Emma C. Vansickel ......................................Webster City
        Brett D. Olmstead ........................................Webster City  Lucas Santiago Dos Santos ......Rio De Janeiro, Brazil  Damien P. Vanwesten .................................Jackson, MN
        Mia Temitayo Olufade .............................................. Ames  Emily A. Schaffer ...............................................Humboldt  Daniel A. Vargas .....................................Rio Rancho, NM
        Oluwatomisin D. Olumoroti ..Rainham, United Kingdom  Michael E. Schell ....................................Waynesville, MO  Reymundo A. Vasquez ..........................................Clarion
        Alexis R. Osterberg..........................................Fort Dodge  LeiLani Jade Schlick ........................................Fort Dodge  Boris E. Velasquez Pazmino .......Riobamba, Ecuador
        Alysse J. Parker...........................................Rock Island, IL  Braleigh S. Schossow .....................................Fort Dodge  Mayra G. Villanueva ........................................Fort Dodge
        Melissa G. Pautsch ..................................................Gowrie  Sarah C. Seaba .....................................................Goldfield  Alexis M. Wade .................................................Fort Dodge
        Kaden R. Pederson .........................................Fort Dodge  Derek J. Sebring ...............................................Fort Dodge  Dalton J. Walker .........................................Scottsdale, AZ
        Miranda M. Pelant .....................................Waterville, MN  Aleah Ann Sherman........................................Fort Dodge  William G. Walker ............................................Decatur, GA
        Emily W. Pelz ..........................................................Manson  Kacie Marie Shieler ................................................Osceola  Dijion C. Walls ..........................................Saint Louis, MO
        Milos Pendic ..................................................Raska, Serbia  Kylie M. Siebrecht ..........................................................Alta  John R. Walton ...........................................Milwaukee, WI
        Evelyn A. Perez ...................................................Muscatine  Austin J. Siefken ....................................................Manson  Drake A. Warner .........................................................Carroll
        Jocelyn G. Perez .....................................................Osceola  Jack R. Sievers ............................................Shakopee, MN  Megan S. Waterman ...................................Cedar Rapids
        Samuel L. Peterson ........................Prairie du Chien, WI  Freeman Christian Simmons .................Columbia, MO  Lindsay A. Watne .....................................................Clarion
        JaQuala S. Pettigrew ......................................Fort Dodge  Za’Quan B. Singleton .....................................Millville, NJ  Jadon N. Watson ..........................................Paterson, NJ
        Kayla L. Pingel ..........................................................Gowrie  Abbey L. Skeries ...............................................Fort Dodge  Braden C Weiner ....................................... Sioux Falls, SD
        Bennet C. Plane ...............................................Fort Dodge  Breanna N. Small ...................................................Spencer  Allison E. Weisser .............................................Lincoln, NE
        Channing E. Pollock ..................................Independence  Jaylen A.S Smith .....................................Saint Louis, MO  Elizabeth K. Wells ................................................ Stratford
        Jayzon J. Potratz .............................................Fort Dodge  Lillian R. Smith .................................................Fort Dodge  William P. Whalen ................................................Dubuque
        Miftar Pozhari .........................................Gjakova, Kosovo  Marshall B. Smith ..............................................Van Meter  Mason T. Wheeler.........................................Rockwell City
        Joshua A. Precious ..................Auckland, New Zealand  Rhys I. Smith ....................Colchester, United Kingdom  Cynthia K. Whitehill ...........................................Hampton
        Mikayla L. Pringle .............................................Fort Dodge  Olivier Jean Luc K. Soglohun ................ East Moline, IL  Tait Whitten .....................................Arana Hills, Australia
        Nathan W. Proctor ............................... White Plains, MD  Kade M. Solverson ...........................................Fort Dodge  Jenna N. Williams ............................................Fort Dodge
        Ruslan H. Pultz............................................ Kirksville, MO  Mariano A. Sosa ...Olavarria, Buenos Aires, Argentina  Logan M. Williams .............................................Muscatine
        Kevin A. Radcliff ..............................................Gaffney, SC  James D. Sourwine .........................................Fort Dodge  Raheem Williams.........................................Louisville, KY
        Trevor A. Ramsdell .........................................Omaha, NE  Rebecca A. Steig ...........................................Webster City  Shireen K. Williams .........................................Fort Dodge
        Raquira K. Randle ............................................Fort Dodge  Ericka J. Stender ....................................................Massena  Zane T. Williams ............................................Webster City
        Sarah A. Rasmussen ..........................................Goldfield  Dakota A. Stenzel ............................................Fort Dodge  Olivia C. Wilson ...............................................Omaha, NE
        Kimberly A. Rauch ...................................................Clarion  Tyreim E. Stephens ...................................Richmond, VA  Tyler M. Wilson..........................................South Beloit, IL
        Laney L. Rees ....................................................Fort Dodge  Blake R. Stiteler .........................................................Wilton  Natalie A. Winkler ............................................Duncombe
        Tatem J. Rees....................................................Fort Dodge  Amanda M. Stone-Janssen ......................................Clare  Allison K. Winslow ........................................ Pleasant Hill
        Cecilia S. Regan ................................................Fort Dodge  Alyssa M. Strain .............................................................Thor  Trey J. Winters ..........................................................Ankeny
        Cole G. Reigelsberger...................................Webster City  Eric S. Strenge ...................................................Fort Dodge  Rashad A. Witty .................................................Humboldt
        Alexis I. Reinhart ..................................................Jefferson  Tauni M. Sundermeyer ..........................................Somers  Ashley Jacqueline Woods ............................New Market
        Jenna R. Rezabek ..............................................Humboldt  Sydney N. Suntken .................................................Melcher  Lynda M. Wunder .............................................Fort Dodge
        Casey M. Richards ................................................Churdan  Dillon D. Sytsma ...................................................Harcourt  Macy Marie Wunschel ...........................................Holstein
        Michelle D. Richardson ..................................Fort Dodge  Dennis E. Taylor ..............................................Phoenix, AZ  Awet Mengsteab Yohannes .......Gothenburg, Sweden
        Peyton A. Robbins ........................................................Alta  Kurt D. Taylor ...............................................Covington, GA  Brooke E. Young ........................................................Boone
        McKenna C. Roche .............................. West Des Moines  Giseline C. Tchouamo Djoumale.................Fort Dodge  Jason M. Young .................................................Bettendorf
        Brenden T. Roder ....................................................Lawton  Chase W. Tepfer ................................................Fort Dodge  Ana G. Zacarias .............................................Webster City
        Evelyn M. Roen ................................................Fort Dodge  Kendra D. Terry ................................................. West Point  Jemali Zarnadze .............................................. Kutaisi, GA
        Jayda R. Roethler ....................................................Algona  Taylor R. Thede .................................................Maquoketa
        Javier Ronda Bou ................Callosa D’en Sarria, Spain  Abbie Renee Thomason.............................Webster City
        Paula Ronda Bou ................Callosa D’en Sarria, Spain  Jack B. Thompson .............................. West Des Moines
        Jasilyn D. Roop ...............................................Omaha, NE  Sydney H. Thompson ................................. Sioux Rapids
        Eduardo Rosario ...Santo Domingo, Dominican Republic  Wyatt K. Tipton ..........................................................Paton
        Catherine A. Rosburg .....................................Fort Dodge  Breanna G. Tjebben ........................................Fort Dodge
        Mario V. Rowland ....................................Saint Louis, MO  Joseph M. Towers .........................................................Adel
   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24