Page 6 - Iowa Central Commencement Program 2020
P. 6

High School Equivalency Diploma




        Abigail I. Alstott ..................................................Fort Dodge   Brenden J. Harrison ..................................................Badger  Maximus J. Pamperin ..................................... Eagle Grove
        Ethan W. Andrews .......................................... Gilmore City  Collin R. Hinrichs ...............................................Fort Dodge   Josephine C. Patterson ................................Webster City
        Angela L. Asche ..................................................Mason City   Dayshon L. Hurtt ...............................................Fort Dodge   Isaac J. Quintana ...............................................Fort Dodge
        Kaden S. Ayala ....................................................Fort Dodge   Jessica K. Jacobson ................................................. Gilman  Alberto A. Ramos ......................................................Clarion
        Keaton D. Bass  ..................................................Fort Dodge   Eryn N. Johnson ............................................. Gilmore City  Charles Reamer ................................................ Eagle Grove
        Luis A. Bautista ..................................................Fort Dodge   Vilavouth Khamtanh ....................................... Storm Lake  Gonzalo D. Renteria ......................................... Storm Lake
        Breina E. Bennett ..............................................Fort Dodge   Dunchan M. Lankford .......................................Fort Dodge   Jared D. Rickards .............................................. Storm Lake
        Cheyenne L. Brinson ...................................... Eagle Grove  Jakob A. Lazarz ..................................................Fort Dodge   Megan M. Riley ...................................................Fort Dodge
        Justin C. Brown ..................................................Fort Dodge   Lluvia M. Lechuga ............................................. Storm Lake  Timothy S. Rokes  .............................................Fort Dodge
        Imer Castillo Lopez .......................................... Storm Lake  Andrew P. Lenane ..............................................Fort Dodge   Olnario Ruffridge-Rodriguez .........................Fort Dodge
        Ruth E. Chalstrom ................................................Moorland  Josue Lobato ..................................................... Storm Lake  Enrique Saldana................................................ Storm Lake
        Liliana Chinchilla Juan .................................... Storm Lake  Cecilia G. Lopez ................................................................Alta  Ashlyn M. Sandahl ............................................Fort Dodge
        Da’Shay A. Cotner .............................................Fort Dodge   Kyler L. Lyon ........................................................Fort Dodge   Bradley W. Seymour .....................................................Otho
        Savena S. Cox .....................................................Fort Dodge   Dane F. Marcocig ........................................................Badger  Brandon L. Shirley .............................................Fort Dodge
        Michael E. Davis .................................................Fort Dodge   Jesus Marin..............................................................Goldfield  Martin Silva ......................................................... Storm Lake
        Italia Delgadillo .................................................. Storm Lake  Alisha M. Marsh ..................................................Fort Dodge   Teresita Silva ............................................................Lakeside
        Karlee E. Egemo  ...............................................Fort Dodge   Anabell Martinez ............................................... Storm Lake  Crystal M. Simmons ......................................Webster City
        Ana P. Eldridge ...................................................Fort Dodge   Marissa L. May ................................................Rockwell City  Wesley B. Simms ...............................................Fort Dodge
        Nathan D. Enger ....................................................Marathon  William R. McCormick ......................................Fort Dodge   Landon M. Smith ...............................................Fort Dodge
        Janet Escobar ...................................................Battle Creek  Dylan c. McCoskey..........................................Webster City   Matt J. Stam ..................................................La Pera, Spain
        Charles J. Estlund ..............................................Fort Dodge   Christina Medina ............................................... Storm Lake  Austin M. Tokheim .........................................................Thor
        Valentin Ferto ..................................................Webster City   Nathan C. Montero............................................. Humboldt  Sumalee Valle  ................................................... Storm Lake
        Luanna J. Fisher .................................................. Humboldt  Ivan Najera .......................................................... Storm Lake  Lydia S. Veliz ....................................................... Storm Lake
        Cody D. Gardner-Kinnick ................................Fort Dodge   Destiny R. Nelmes .............................................Fort Dodge   Johnathen K. Voorhees ...................................Fort Dodge
        Tierney L. Gohn ..........................................Grand Junction  Rylie M. Nelsen ...................................................Fort Dodge   Dona K. Walker .......................................................... Dayton
        Emily R. Gosselin ...............................................Fort Dodge   Trevond T. Nelson ..............................................Fort Dodge   Tawnya R. Wendell ....................................................Badger
        David R. Guenther .............................................Fort Dodge   Dannielle R. Noble ............................................Fort Dodge   Hazel M. Weston ................................................Fort Dodge
        Cody L. Hamilton...............................................Fort Dodge   Calsey C. North...................................................Fort Dodge   Jonathan J. Wilson ............................................. Humboldt
        Laura M. Hansen .........................................................Newell  Jared C. O’Hara ..................................................Fort Dodge   Samantha J. Witte .............................................Fort Dodge
        Colton M. Harris ............................................................ Rolfe  Allan Jose Pagdanganan .................................Fort Dodge
        Dawson C. Harris ...............................................Fort Dodge   Chris J. Paisley .................................................Webster City
   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11